Obchodní podmínky

Prodejcem zboží přímo konečnému spotřebiteli je RADEK HAVLÍN – obchodní kancelář s.r.o., Claudiusova 406/II, 377 01 Jindřichův Hradec, Česká republika.

Vyřízení objednávky

Vaši objednávku standardně vyřídíme během 15 pracovních dní. Pokud není zboží na skladě, je dodací lhůta pro doručení stanovena na 30 pracovních dní. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání zásilky nebo k vyprodání některých produktů, v tomto případě nebudeme schopni objednané zboží doručit, děkujeme za pochopení. E-mailem či telefonicky Vám bude sdělena informace o nedodání objednaného zboží.

Ochrana osobních údajů

Svou registrací udělujete dobrovolně souhlas ke shromažďování, zpracování a aktualizování svých osobních údajů. Vaše osobní údaje budou zpracovány a použity výhradně v souladu s platným právním řádem.

Platební podmínky

Dobírka - peníze za zboží platíte až při převzetí zboží kurýrovi.

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet vedený u ČSOB. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí.

Dodací a dopravní podmínky

Zboží zasíláme expresní balíkovou službou ČESKÁ POŠTA, a.s., která Vám kurýrem doručí zboží na místo, které si pro vyzvednutí určíte.

Poštovné a balné při platbě na dobírku je 290,- Kč bez DPH  do 5kg po celé ČR.

Poštovné a balné při platbě na dobírku je 700,- Kč bez DPH do 5kg po celé SK.

K ceně objendávky je připočítán manipulační poplatek 290,- Kč bez DPH.

Reklamace

Lhůta pro vyřízení reklamace je dle zákona č. 634/1992 Sb. 30 denní. Reklamaci je možné uplatnit na adrese: 

Radek Havlín - obchodní kancelář s.r.o.
Claudiusova 406
377 01 Jindřichův Hradec II

info@radekhavlin.cz

+420 384 364 596