Nivelační sada Leica NA532

Nivelační sada Leica NA532

K čemu by byl kvalitní nivelační přístroj od Leica Geosystems, když použijete k měření nekvalitní příslušenství? Využijte zvýhodněných nabídek celých nivelačních sad Leica s originálním stativem a latí.

V sadě jsou: 

 • optický nivelační přístroj, 32x zvětšení
 • pevný hliníkový stativ s rovnou hlavou a klipsy
 • 5 m dlouhá teleskopická lať 

Leica NA532 - nivelační přístroj, zvětšení 32x 

Střední třída nivelačních přístrojů Leica NA532 s kompenzátorem vyrobeným z kvalitních slitin s nízkou tepelnou roztažností a samozřejmě špičkovou optikou. 

Tradičně skvělá optika  Leica s vysokou světelností čoček, široké zorné pole a úzký nitkový kříž pro jemná čtení na mm lati, ocení především  každý, kdo s přístrojem bude měřit delší dobu a vyžaduje vysokou přesnost. Díky těmto parametrům se zásadním způsobem zvyšuje komfort měření, i když nejsou na první přečtení technických specifikací patrné.

Někteří výrobci nekvalitu optiky dohánějí velkým zvětšením, což není ideální cesta vzhledem k práci na kratší vzdálenosti do 5m, kdy se špatně cílí i odečítá na lati. Zvětšení 32x je optimální pro práce na základové desce, ale i pro pro přesnější odečítání na mm dělení a většinu běžných stavebních prací.

  • Kód zboží: 840386
  • na objednávku
  Leica

  10 776,-
  Kč bez. DPH

  13 039,- Kč vč. DPH  Další produkty v kategorii